Robotický vysavač jako dokonalý pomocník v domácnosti


Také už vás nebaví neustále vysávat? Pak pro vás máme tip na úžasného pomocníka! Je jím robotický vysavač, který většinu práce zvládne hravě za vás. Některé robotické vysavače si navíc umí poradit i s vytíráním…

Stále více lidí svěřuje úklid své domácnosti umělé inteligenci. Samostatné robotické vysavače si poradí nejen s prachem a chlupy, ale také zaschlými nečistotami. Tím vám ušetří mnoho práce a hlavně času. Před samotným vysáváním je třeba z podlahy odstranit pouze malé předměty, jako jsou koberečky, dětské a zvířecí hračky a vše, co by mohl vysavač zachytit. Kolem sedačky, stolu nebo třeba lampy se však vysavač snadno otočí a nehrozí tak, že se nějaká věc rozbije. Velkou výhodou je navíc jeho malý výška, díky které se dostane i do hůře přístupných prostor.

Některé vysavače disponují i funkcí vytírání a zvládnout tak udělat dvě věci najednou. Do jedné odpadní nádoby se hromadí prach a hrubé nečistoty, druhé je pak jako nádrž na vodu. Samotné mytí pak zajišťuje hadřík z mikrovlákna, který bývá standardně součástí balení. Voda se do něj dávkuje automaticky, a to je po malý kapičkách, aby nedošlo k potopě.

Pravdou ovšem je, že robotický vysavač se spíše hodí ne tzv. udržovací úklid. Skvěle si poradí s malými částečkami prachu i zvířecími chlupy. Na 100% ale nenahradí klasický vysavač, po kterém šáhněte zejména tehdy, když budete mít domov znečištěný více než obvykle (třeba po dětské oslavě narozeniny a podobně).

Související příspěvky

Zobrazit vše

Sledujte náš příběh

facebook@3x.png
instagram-sketched@3x.png
youtube-2@3x.png
twitter@3x.png