Jak efektivně vyřešit skladování bot?


Znáte ten pocit, kdy radost z koupi nových bot vystřídá naštvání, že je doma nemáte kam dát? Určitě v tom nejste sami. Někdo tohle naopak neřeší a boty nahází bez ladu a skladu do skříně. Pokud si s tímto problémem sami nevíte rady, přinášíme vám několik rad, jak efektivně boty skladovat.

Na začátek si připravte všechny boty, které vlastníte. Tím si ujasníte, kolik párů vlastně celkem máte a třeba najdete některé kousky, které už nenosíte a můžete je tak bez výčitek vyřadit.

Ušetřete místo

Podstatou samotného úklidu je vytvoření volného místa a také přehlednosti. Abyste ušetřili právě zmíněné místo, skladujte boty tak, aby jedna z páru mířila špičkou ven ze skříně a druhá naopak dozadu. Pokud se ale rozhodnete boty skladovat v krabici, nalepte na ně malé fotky dané obuvi. Tak se snadněji vyznáte v tom, kde jsou jaké boty uloženy. V předsíni nebo na chodbě si nechte jen ty kousky, které aktuálně využíváte.


Roztřiďte je podle sezóny

Abyste nemuseli každé ráno hledat vhodnou obuv pro daný den, roztřiďte si své botky podle sezóny. V létě určitě nepotřebujete mít na dosah teplé kozačky. Ty tedy umístěte třeba do skříně do horních polic a po ruce mějte ty kousky, které potřebujete mít v daném období po ruce.


Prim hrají vitríny

Velkým hitem poslední doby jsou prosklené vitríny, které dají vyniknout především takovým botám, kterými se chcete pochlubit. Velkým benefitem těchto vitrín je jejich umístitelnost. Kromě chodby nebo předsíně ji můžete umístit i do jiných částí vašeho bytu.

Související příspěvky

Zobrazit vše

Sledujte náš příběh

facebook@3x.png
instagram-sketched@3x.png
youtube-2@3x.png
twitter@3x.png