O NÁS

LazyFriday cleanio je hrdou součástí rodiny startupu LazyFriday. Pod taktovkou našeho zakladatele Lukáše Verčíka se staráme o nebytové prostory i domácnosti svědomitě a s profesionalitou. A jaký je náš příběh? 

LazyFriday cleanio, aneb jak šel čas

lazyfriday_cleanio.cz_ikony_o_nas_1@3x.p

Víte, že čistota prostředí může ovlivnit kvalitu života v domácnosti, zvýšit bezpečnost práce vašich zaměstnanců, nebo zážitek zákazníků z návštěvy vašeho nebytového prostoru?

Čistota a dezinfekce vašich prostor je pro nás důležitá a ne vždy je snadné najít spolehlivou úklidovou službu, která vyhoví vašim potřebám a přáním. Nám záleží na tom, aby bylo o vaše prostory vždy postaráno profesionálně.

lazyfriday_cleanio.cz_ikony_o_nas_2@3x.p
lazyfriday_cleanio.cz_ikony_o_nas_3@3x.p

Naše poslání udržovat vaše firmy i domovy v čistotě jsme pojali moderně, transparentně a díky fér cenám vždy víte, za co a kolik platíte. Z každé naší návštěvy vám také poskytneme reporty o tom, jak vaše prostory září čistotou. 

Cesta startupu LazyFriday začala službami catio a dogio - hlídáním a venčením domácích mazlíčků. Chtěli jsme se však o vaše domácnosti postarat komplexně, a proto vzniklo cleanio, díky kterému udržujeme vaše firmy i domovy v čistotě.

lazyfriday_cleanio.cz_ikony_o_nas_4@3x.p

A kdo za tím stojí?

Lukáš
Verčík

founder & ceo

Luke je nejen zakladatelem a šéfem startupu LazyFriday s.r.o., ale také v neposlední řadě vizionářem a inovátorem. Díky svému startupu se věnuje vytváření inovativních a oblíbených služeb, pomocí kterých se věnuje přeměně tradičních služeb do moderního pojetí.

lazyfriday_cleanio_clen_rodiny_lazyfrida

Michaela
Dočekalová

coo

Míšino poslání v LazyFriday začalo před lety, kdy byla na světě pouze služba na hlídání koček catio. Jakmile jednou vkročíte do startupu, je jasné, že se bude stále posouvat dál. Ať už se LazyFriday rozrostlo o službu dogio v péči o pejsky, a teď i úklidy cleanio, Míša se statečně chopila role, aby se celé LazyFriday rozvíjelo a fungovalo vše tak, jak má.

To se mi líbí! Chci objednat

KOLIK TO BUDE STÁT?

U nás jsou ceny férové a vždy dopředu víte, kolik platíte. 

KDE MŮŽETE ÚKLID VYUŽÍT?

Najdete nás v Praze a v Brně,
v dalších městech již brzy.

Jsme součástí rodiny LazyFriday

LazyFriday_logo_black_320x128px@svg@3x.p

„Pomáháme lidem a mazlíčkům žít lepší životy“

Ve startupu LazyFriday přeměňujeme klasické služby pro rodinu, mazlíčky a domácnost do moderního pojetí. V ČR tak rozvíjíme služby péče o mazlíčky, ale také o vaše domácnosti. 

Sledujte náš příběh

facebook@3x.png
instagram-sketched@3x.png
youtube-2@3x.png
twitter@3x.png